O nas

W ofercie naszego salonu mamy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, odnawiających i odmładzających, a także modelujących sylwetkę. Pracujemy na uznanych i ekskluzywnych markach kosmetyków, znanych na całym świecie. Dbamy o to, by używane przy zabiegach preparaty były skuteczne ale i delikatne, przez co możliwe do zastosowania również na osobach z problemami alergologicznymi. W naszych zabiegach korzystamy z technologii takich renomowanych firm jak: Clinical, Ericson, Bioline, Dermalogica, Lycon i Opi. Obok zabiegów wykonywanych w naszym salonie zapewniamy klientom konsultacje z lekarzami takich specjalizacji jak dermatologia, alergologa, chirurgia, flebologia, gwarantując szeroki zakres usług i kompleksowe podejście do każdego problemu.

Nowością są konsultacje dietoterapeuty, który zatroszczy się o dobre odżywianie wewnętrzne i metabolizm. Właściwa, ustalona indywidualnie, dieta i suplementacja połączona z endermologią, masażami oraz zabiegami pielęgnacyjnymi daje najkorzystniejsze efekty dla zdrowia i urody. Samopoczucie ulega poprawie, waga ciała jest zredukowana, miejscowe otłuszczenie odchodzi w niepamięć, skóra jest nawilżona a włosy błyszczące. Dla nas to brzmi jak definicja zdrowia i piękna.
Czasami jednak nawet tak kompleksowe podejście nie wystarczy. Gdy potrzebne jest bardziej zdecydowane podejście do problemu proponujemy konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej. Wiemy, że usunięcie defektu urody potrafi uczynić cuda w naszym postrzeganiu siebie. Zadaniem medycyny estetycznej jest zdefiniowanie problemu, znalezienie rozwiązanie i poprawienia wyglądu, bez skutków ubocznych w postaci nadmiernej sztuczności. Wierzymy, że zaproponowane przy takim podejściu zabiegi, dają optymalny efekt pozwalając upiększyć ciało i duszę.

Kobieta zadowolona ze swojego wyglądu to kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość. Po prostu… szczęśliwa. W Cosmetic Med robimy wszystko aby odkrywać wspólnie z Tobą Twoje piękno. Naszym celem jest, abyś wyszła od nas odprężona i zadowolona. Taki stan sprawi, że piękno które nosisz w sobie zacznie lśnić.

Umów wizytę