Zadbane paznokcie wizytówką każdej kobiety

W naszym salonie oferujemy pełen zakres usług w pielęgnacji i stylizacji paznokci. Od dbania o naturalne piękno, które wydobędzie klasyczny manicure, przez pielęgnację paznokci z użyciem metody japońskiego manicure, po przedłużanie paznokci metodą żelową. Pracujemy tylko na profesjonalnych markach m.in.: Indigo Nails, Neonail, Semilac. Oferujemy manicure hybrydowy z użyciem specjalistycznych preparatów bezpiecznych dla płytki paznokcia. Przy manicure klasycznym sięgamy po tradycyjne lakiery z najwyższych półek, preferując marki Dior i Chanel. W podobny sposób zadbamy o Twoje stopy, mając w ofercie pedicure klasyczny i hybrydowy. A oto opisy wybranych zabiegów:

Manicure japoński – to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, wygładza je i nadając im połysk różowej perły. Przy użyciu specjalnych proszków, past i polerek manicurzystka pracuje nad płytką paznokcia wcierając w nią naturalne składniki: witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. To metoda zalecana dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się, a efekt po zabiegu to zadbane, zdrowe i mocne paznokcie o przepięknym, długo utrzymującym się połysku, bez konieczności używania lakierów.

Manicure hybrydowy – to zabieg idealny dla zapracowanych pań, których praca wymaga zawsze pięknie wystylizowanych i pomalowanych paznokci. Profesjonalnie wykonany na wysokiej klasie produktach manicure nie zniszczy paznokci, a zapewni długo utrzymujący się kolor. Preparaty wykorzystywane do manicure hybrydowego łączą w sobie właściwości lakieru do paznokci i światło utwardzanego żelu. Specjalnie opracowane pigmenty zapewniają szeroką gamę kolorystyczną, a właściwości żelu UV gwarantują długotrwały efekt (od 2 do 3 tygodni). Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier, jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy.

Cennik zabiegów:

manicure 30zł
manicure z malowaniem 40zł
manicure hybrydowy 75zł
manicure japoński 40zł

pedicure 70zł
pedicure z malowaniem 80zł
pedicure hybrydowy 120zł

przedłużanie paznokci:
założenie paznokci żelowych 80zł
uzupełnienie paznokci żelowych 60zł

założenie paznokci żelowych + hybryda 110zł
uzupełnienie paznokci żelowych + hybryda 80zł

Umów wizytę